A A A

Karta pamięci Lexar CFast o pojemności 512GB

3 lutego 2017, 07:20
Lexar wypuszcza na rynek nową, większą pojemność jednej ze swoich najszybszych serii kart.
Karta pamięci Lexar CFast o pojemności 512GB

Karta Lexar Professional 3500x CFast 2.0 512GB zapewnia ponad pół terabajtową pojemność, dzięki czemu umożliwia bezproblemowe zapisywanie w najwyższej jakości kinematografii 4k. Do tego oferuje transfer odczytu z maksymalną prędkością do 525MB/s, który znacznie przyśpiesza pracę w czasie post-produkcji.

Karty zostały opracowane, aby sprostać intensywnym wymaganiom najnowszej generacji kamer klasy kinowej, kompatybilnych ze strandardem CFast.

Jak w każdej karcie Lexar z serii Professional poza dożywotnią gwarancją (możliwą do uzyskania po rejestracji produktu na stronie dystrybutora) uzyskujemy również licencję na pełną wersję programu ImageRescue 5 do odzyskiwania utraconych danych, nawet po sformatowaniu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto