A A A

Kolejna przystawka SMART Android TV od Cabletecha

18 września 2013, 11:22
Kolejna przystawka SMART Android TV od Cabletecha

Cabletech Smart Android TV URZ0351 to urządzenie, które rozszerza funkcjonalność telewizora o dostęp do zasobów internetowych.

Najnowsze urządzenie Cabletech Smart Android TV URZ0351 zapewnia dostęp do internetu poprzez WiFi, a także zewnętrzny modem 3G (np. model M-LIFE ML0510). Za pomocą przejściówki z USB możliwe jest także podłączenie sieci Ethernet.

W Cabletech Smart Android TV URZ0351 zastosowano nowej generacji dwurdzeniowy procesor RK3066 ARM Cortex-A9 oraz czterordzeniowy układ graficzny Mali-400. Dodatkowo urządzenie posiada 1 GB pamięć RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć do 32 GB z pomocą karty microSD.

To, co odróżnia URZ0351 od dotychczas dostępnych w ofercie Cabletech produktów Smart Android TV to m.in. podwójny port USB. Jeden z nich może służyć do podłączenie urządzeń sterujących zwiększających komfort użytkownika, np. myszki lub dedykowanej klawiatury. Drugi port natomiast można wykorzystać do podłączenia np. dodatkowych nośników danych - dysku zewnętrznego czy pendrive'a z zapisanymi w jakości HD filmami. Funkcjonalność urządzenia zwiększa także Bluetooth.

Cabletech URZ0351 działa w oparciu o system operacyjny Android 4.1. Produkt umożliwia dostęp do Google Play, a jednocześnie gwarantuje płynne odtwarzanie gier zarówno dla zaawansowanych graczy np. Need For Speed, jak też łatwiejszych, dedykowanych najmłodszym jak np. Angry Birds.

Urządzenie Cabletech Smart Android TV jest kompatybilne z telewizorami wyposażonymi w gniazdo HDMI, a zasilane jest poprzez dołączony do zestawu zasilacz sieciowy. Sugerowana cena detaliczna zestawu to 250 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto