A A A

Konsola Xbox One X dostępna w sprzedaży przedpremierowej

21 sierpnia 2017, 07:10
Microsoft poinformował o rozpoczęciu przedsprzedaży konsoli Xbox One X w limitowanej edycji Project Scorpio.
Konsola Xbox One X dostępna w sprzedaży przedpremierowej

Najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie - Xbox One X - trafi do sprzedaży w Polsce równocześnie ze światową premierą, 7 listopada 2017 r.

Urządzenie będzie dysponować 40 procent większą mocą obliczeniową niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry będą wyglądać i działać lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p.

Konsola Xbox One X zaoferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii HDR w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Xbox One X uzupełni ofertę produktową urządzeń z rodziny Xbox - Xbox One i Xbox One S - a wszystkie gry i akcesoria do wcześniejszych modeli będą kompatybilne z nowym urządzeniem.

Limitowana edycja Xbox One X Project Scorpio jest dostępna w orientacyjnej cenie detalicznej 2099 zł w ramach zamówień przedpremierowych w sieciach sklepów Komputronik, Media Expert, MediaMarkt i Saturn, RTV Euro AGD i X-kom oraz w Sklepie Microsoft

Zawartość zestawu:

* Konsola Xbox One X w limitowanej edycji Project Scorpio

* Kontroler bezprzewodowy Xbox w limitowanej edycji Project Scorpio

* Podstawka pionowa do konsoli Xbox One X

* Kabel HDMI obsługujący 4K

* Kabel zasilania

* 14-dniowy próbny abonament Xbox Live Gold

* 1-miesięczny abonament Xbox Game Pass


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto