A A A

Kontroler Mad Catz Pro Circuit na licencji MLG

5 września 2012, 12:17
Kontroler Mad Catz Pro Circuit na licencji MLG

Mad Catz poinformował o wprowadzeniu na polski rynek kontrolera do Xbox 360 i PS3 Pro Circuit. Nowy pad jest owocem współpracy Major League Gaming i koncernu Mad Catz.

Major League Gaming oraz Mad Catz połączyły siły, aby zaprojektować kontroler do gier. Gamepad Pro Circuit został zaprojektowany z myślą o graczach MLG. Ergonomia i funkcjonalność mają tu priorytet. Wysokiej klasy materiały zewnętrzne i wewnętrzne o zwiększonej trwałości, antypoślizgowe, gumowane uchwyty, odłączany, 3 metrowy kabel w oplocie to tylko nie liczne z zachwalanych przez producenta zalet kontrolera.

Gamepad Mad Catz posiada PRO MODULE SYSTEM, co oznacza, że został skonstruowany z modułów, które można samodzielnie składać wg własnych preferencji. Innowacyjna budowa Pro Circuit umożliwia zamianę pada z D-padem lub analogami od DualShocka. Dodatkowo można zamieniać oba moduły miejscami i dowolnie konfigurować urządzenie z dwoma D-padami lub trzema analogami. Kolejną zaletą gamepada jest możliwość dostosowywania wagi. Tu użytkownik ma do dyspozycji łączne obciążanie 70 gramów, na wypadek gdyby pad dla kogoś okazał się za lekki.

Produkt został objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 449 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto