A A A

Konwerter Allied Telesis

4 października 2011, 11:19
Konwerter Allied Telesis

W RRC Poland pojawił się media konwerter Allied Telesis AT-PC232/POE.

Urządzenie wyposażono w port światłowodowy 100FX i miedziany 10/100TX. Port optyczny ma wejście SC, które umożliwia transmisję na odległość 2 kilometrów za pośrednictwem kabla wielomodowego. Z kolei jego miedziany odpowiednik ze złączem RJ-45, pozwala na przesyłanie danych na dystansie do 100 metrów. Oprócz przekazywania danych, port jest także źródłem zdalnego zasilania innych urządzeń. Model AT-PC232/POE może im dostarczyć 15,4 W mocy. Specjaliści Allied Telesis zadbali, aby wspierane były wszystkie urządzenia zgodne z normą IEEE 802.3af.

Konwerter AT-PC232/POE wspiera specyfikację IEEE 802.1Q dla VLAN, która umożliwia transmisję do sieci bardzo długich pakietów danych. Funkcja MissingLink służy do wykrywania problemów w rodzaju utraty połączenia z węzłem. Zamyka połączenie do innego portu, informując węzeł, że połączenie zostało zerwane. SML (Smart MissingLink) monitoruje stan połączeń sieciowych i powiadamia, kiedy segmenty sieci przestają działać. Dzięki temu menedżerowie sieciowi mogą szybko zidentyfikować źródło problemu i zminimalizować czas przestoju.

AT-PC232/POE działa w zakresie temperatur od 0 do 40°C. Może być przechowywane w pomieszczeniach, w których temperatura mieści się w zakresie od -25 do 70°C. Konwerter funkcjonuje w środowisku o wilgotności w przedziale od 5 do 95%. Rozmiary urządzenia wynoszą: 15,5x13,1x4 cm.

Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 476 USD.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto