A A A

LG TONE+ zestaw słuchawkowy do sieci 4G

28 września 2012, 08:56
LG TONE+ zestaw słuchawkowy do sieci 4G

Firma LG Electronics wprowadza na rynek nowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth - LG TONE+.

Model HBS-730 został wyposażony w nowe funkcje, jest ulepszonym następcą modelu LG TONE (HBS-700), który był bestsellerem w popularnych sklepach internetowych, takich jak Amazon.com. LG TONE+ nie tylko zapewnia głębszy i bardziej czysty dźwięk, lecz także obsługuje połączenia VoLTE (Voice over LTE), co pozwala prowadzić rozmowy z jakością HD pomiędzy posiadaczami urządzeń z tą technologią.

- Firma LG jako pierwsza na świecie zademonstrowała technologię VoLTE i wprowadziła na rynek wyposażony w nią smartfon - powiedział Paul Bae, wiceprezes centrum marketingu firmy LG Electronics Mobile Communications. Model LG TONE+ jest także wyposażony w profesjonalny kodek dźwięku aptX, który jest używany przez wysokiej klasy studia muzyczne, nadawców i producentów na całym świecie, ponieważ zapewnia jakość dźwięku CD dzięki automatycznemu przydzielaniu danych audio o dużej pojemności do dostępnego pasma w trakcie transmisji.

Dodatkową zaletą z punktu widzenia użytkownika jest zestaw przydatnych funkcji. Inteligentna funkcja Bluetooth Multi-connection umożliwia natychmiastowe połączenie modelu LG Tone+ z dwoma smartfonami lub z jednym smartfonem i innym urządzeniem multimedialnym. Funkcja Audible Pairing Assistance (dźwiękowa pomoc w nawiązywaniu połączeń) sygnalizuje status połączenia z innym urządzeniem, a Vibrating Call Alert powiadamia użytkownika sygnałem wibracji o połączeniach przychodzących.

Czasy rozmowy i gotowości zestawu LG TONE+ zostały wydłużone odpowiednio do 15 i 500 godzin. Zestawy LG TONE+ będą dostępne w Korei, Stanach Zjednoczonych i Chinach pod koniec tego miesiąca, w kolorach niebiesko-czarnym i biało-perłowym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto