A A A

LG z 10 mln sprzedanych smartfonów z LTE

4 marca 2013, 14:24
LG z 10 mln sprzedanych smartfonów z LTE

Firma LG oficjalnie poinformowała o sprzedaży ponad 10 mln smartfonów wyposażonych w technologię LTE.

- Docenienie przez użytkowników, promowanej przez firmę LG technologii 4G LTE, w znaczący sposób przełożyło się na wzrost sprzedaży smartfonów LTE na całym świecie. Mimo silnej pozycji w branży technologii LTE, wciąż pracujemy nad urozmaiceniem naszej oferty smartfonów. Zależy nam, bowiem na zwiększeniu udziału w globalnym rynku LTE - powiedział dr Jong-seok Park, prezes i dyrektor generalny firmy LG Mobile Communications.

Dzięki wczesnemu debiutowi na rynku technologii 4G oraz zaawansowanym pracom badawczo-rozwojowym, LG sukcesywnie umacnia swoją pozycję w segmencie technologii LTE. W ubiegłym roku, LG wprowadziło popularne smartfony LTE na najważniejsze rynki, między innymi w USA, Japonii, Niemczech i Południowej Korei. W ostatnich tygodniach firma rozpoczęła sprzedaż smartfonów LG Optimus G w kolejnych 50 krajach całego świata.

Firma Strategic Analytics przewiduje, że w tym roku nastąpi wzrost sprzedaży smartfonów LTE, który może sięgnąć nawet 275 milionów sztuk. W tym roku LG planuje podwojenie sprzedaży smartfonów LTE oferując różnorodne urządzenia. Dzięki nowym smartfonom Optimus F, użytkownicy ze wszystkich krajów, przechodzący z sieci 3G do 4G LTE będą mogli korzystać z szybszej transmisji danych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto