A A A

Limitowane chłodzenie CPU Prolimatech Genesis Black Edition

14 czerwca 2012, 11:44
Limitowane chłodzenie CPU Prolimatech Genesis Black Edition

Firma Prolimatech wprowadziła do produkcji nową edycję chłodzenia na procesor Genesis. Tym razem jest to całkowicie czarna wersja.

Konstrukcja chłodzenia Prolimatech Genesis Black Edition opiera się na dwóch identycznych radiatorach. Jeden z nich ustawiono w pozycji horyzontalnej, drugi zaś wertykalnej. Radiatory połączone są ze sobą sześcioma ciepłowodami o średnicy 6mm. Wszystkie spotykają się u podstawy wykonanej z niklowanej miedzi. Budowa chłodzenia sprawia, że jest ono znacznie bardziej wydajne i szybciej odprowadza ciepło uchodzące z procesora.

Genesis Black Edition przygotowany jest pod montaż wentylatorów o średnicy 120 mm lub 140 mm. Pionowa część coolera pozwala na instalację dwóch wiatraków, natomiast pozioma część jednej sztuki, z uwagi na brak miejsca. W rezultacie uzyskamy dwa kierunki odprowadzania ciepła. Zakładanie wentylatorów na radiator odbywa się bardzo szybko - za pomocą cienkich klipsów.

Chłodzenie kompatybilne jest z najnowszymi socketami Intel takimi, jak 1156, 1366. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, tym razem dołączono również zestaw pod montaż socketów AMD AM2, AM2+, AM3, FM1. High-endowy socket 2011 również obsługiwany jest bez potrzeby dokupowania oddzielnego zestawu montażowego.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 349,00 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto