A A A

Logitech - nowa linia ochronnych etui dla iPada

23 kwietnia 2014, 07:40
Firma Logitech powiększa swoją linię produktów dla tabletów wprowadzając trzy nowe etui – Logitech Hinge, Logitech Big Bang oraz Logitech Turnaround – dla iPada Air, iPada Mini oraz iPada Mini z wyświetlaczem Retina.
Logitech - nowa linia ochronnych etui dla iPada

Logitech Hinge dla iPada Air, iPada mini oraz iPada mini z wyświetlaczem Retina

Logitech Hinge to elastyczne etui dla iPada z unikalną podpórką, która pozwala ustawić kąt widzenia w zakresie 50 stopni, dzięki czemu tablet dostosowuje się do każdej czynności oraz miejsca w którym się z niego korzysta. Logitech Hinge zaprojektowano z chroniących przed zalaniem oraz łatwych do czyszczenia materiałów, oferujących dodatkową ochronę przed zadrapaniami oraz wstrząsami. Sugerowana cena deatliczna za Logitech Hinge to 239 zł w wersji dla iPada Air, dla iPada mini oraz iPada mini z wyświetlaczem Retina.

Logitech Big Bang dla iPada Air, iPada mini oraz iPada mini z wyświetlaczem Retina

Logitech Big Bang to połączenie cienkiego i zgrabnego wyglądu z dużą wytrzymałością oraz ochroną przed upadkami, zadrapaniami czy zalaniem. Etui Logitech Big Bang zostało wykonane z wytłumiających wstrząsy materiałów, które są również wykorzystywane w przestrzeni kosmicznej, branży motoryzacyjnej oraz w sporcie. Co więcej pokrowiec przeszedł testy upadku z wysokości 1,4 metra, co jest normą wyższą niż wymogi amerykańskiej armii, która testuje urządzenia upuszczając je z wysokości 1,22 metra. Dzięki temu bez względu na to, czy korzystasz z iPada do zabawy w domu, czy do pracy w biurze Logitech Big Bang zawsze spełni swoje zadania.

Sugerowana cena detaliczna za Logitech Big Bang to 439 zł w wersji dla iPada Air oraz 349 zł w wersji dla iPada mini oraz iPada mini z wyświetlaczem Retina.

Logitech Turnaround for dla iPada Air, iPada mini oraz iPada mini z wyświeltaczem Retina

The Logitech Turnaround to stylowe i wszechstronne etui, które dzięki odpowiedniej podpórce pozwala korzystać z iPada w pozycji wertykalnej oraz horyzontalnej, zapewniając optymalne położenie ekranu dla każdej aplikacji i w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy korzystamy z tabletu do pracy, czytania artykułów czy chcemy przeprowadzić wideo rozmowę bez konieczności trzymania iPada w ręku, a wszystko to z zapewnieniem odpowiedniej ochrony dla urządzenia. Sugerowana cena detaliczna za Logtiech Turnaround to 219 zł w wersji dla iPada Air, dla iPada mini oraz iPada mini z wyświetlaczem Retina.

Dostępność

Logitech Hinge i Logitech Turnaoround będą dostępne od kwietnia na stronie producenta oraz w wybranych sklepach komputerowych. Logitech Big Bang będzie dostępny na początku maja.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto