A A A

Logitech K780 Multi-Device - klawiatura dla wielu urządzeń

29 czerwca 2016, 11:15
Logitech zapowiedział Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard – pełnowymiarową klawiaturę z klawiszami numerycznymi, która współpracuje ze smartfonami oraz tabletami. Dzięki naciśnięciu przycisku Easy-Switch użytkownicy mogą przełączać się pomiędzy trzema urządzeniami i wprowadzać tekst.
Logitech K780 Multi-Device - klawiatura dla wielu urządzeń

„Gdy chcemy napisać dłuższy tekst, możemy zrobić to wygodnie na komputerze, ale kiedy chcemy odpisać na SMSa w telefonie, mamy do dyspozycji tylko nasze kciuki" - powiedziała Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern Europe. „Teraz, dzięki K780 Multi-Device, możemy pisać z szybkością znaną z komputera na każdym urządzeniu, które leży na naszym biurku, przełączając się pomiędzy nimi po naciśnięciu jednego przycisku" - dodała Magdalena Rosa.

Klawiatura K780 Multi-Device ma zintegrowane, gumowe i miękko wykończone podstawki, które pozwalają umieścić wewnątrz urządzenia mobilne, od smartfona po 12 calowego iPada Pro.

K780 Multi-Device jest kompatybilna z wieloma systemami, więc bez względu na to, czy ktoś korzysta z Windowsa czy iPhone'a, będzie mógł używać skrótów systemowych odpowiednich dla jego urządzenia. Dodatkowo, użytkownik będzie mógł wybrać sposób, w jaki połączy się z klawiaturą - poprzez nadajnik Unifying, czy przez technologię Bluetooth Smart.
Dzięki trybowi oszczędzania energii przy bezczynności oraz tradycyjnemu wyłącznikowi, klawiatura może pracować na bateriach do 24 miesięcy. To wystarczająco dużo czasu, aby przyzwyczaić się do nowego wymiaru multitaskingu na wielu urządzeniach przy użyciu jednej klawiatury.

Cena i dostępność

Klawiatura K780 Multi-Device Wireless Keyboard będzie dostępna w lipcu w wybranych sklepach i na stronie Logitech.com w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 439 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto