A A A

Logitech QuickCam Vision Pro 9000 użytkowników Maków

21 grudnia 2009, 09:37
Logitech QuickCam Vision Pro 9000 użytkowników Maków

Wbudowana Optyka Carl Zeiss, system automatycznego ogniskowania i 2MP matryca - taką kamerę internetową dla użytkowników Maków przygotowała firma Logitech. Produkt jest już dostępny w ofercie firmy iSource, wyłącznego dystrybutora marki Apple w Polsce.

Zbyt mocne zbliżenie się do kamery lub nagły, niespodziewany gest nie spowodują nieostrych, mglistych kadrów. QuickCam Vision Pro 9000 bez problemu radzi sobie nawet z obiektami oddalonymi o niespełna 10 cm. System automatycznego ogniskowania daje swobodę ruchu, koncentrując się na elemencie znajdującym się w środku kadru, takim jak twarz. Kamera automatycznie śledzi ruch i poprawia ostrość obrazu w momencie poruszania się.

Obiektyw przesuwa się do przodu i do tyłu, aby zapewnić wyraźny obraz. Dzięki silnikowi z cewką drgającą kamera radzi sobie także ze wstrząsami i wibracjami.

 

Kamera dobrze sprawdza się także przy słabym oświetleniu. Odpowiedzialna za to specjalna technologia RightLight 2 dopasowuje ustawienia do panujących warunków i generuje najlepszy możliwy obraz. QuickCam wyposażono również w mikrofon, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka i podłączeniu do komputera.

Cena urządzenia SRP brutto to 5 19 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto