A A A

Logitech Ultrathin Keyboard Folio – etui z klawiaturą dla Samsunga

7 maja 2014, 09:00
Firma Logitech powiększa swoją linię produktów dla tabletów wprowadzając Logitech Ultrathin Keyboard Folio – cienkie i lekkie etui ochronne z wbudowaną klawiaturą Bluetooth – dla nowego Samsung Galaxy Tab 4 10.1.
Logitech Ultrathin Keyboard Folio – etui z klawiaturą dla Samsunga

Etui Logitech Ultrathin Keyboard Folio zostało wyposażone w klawiaturę ze starannie zoptymalizowanym układem klawiszy, a także przyciskami funkcyjnymi kompatybilnymi z systemem Android, dzięki czemu korzystanie z niej już od pierwszych chwil jest łatwe i wygodne. Dodatkowo dzięki etui tablet można zostać ustawiony w dwóch pozycjach - pionowej do pisania oraz w płaskiej ze schowaną klawiaturą do wygodnego przeglądania Internetu.

System SecureLock sprawia, że Samsung Galaxy Tab 4 10.1 mocno przywiera do etui, a jednocześnie pozwala na łatwe wkładanie i wyjmowanie z niego tabletu. Logitech Ultrathin Keyboard Folio zostało wykonane z wysokiej jakości nieprzemakalnych materiałów, zapewniających dodatkową ochronę przed wstrząsami, zadrapaniami oraz zalaniem.

Dostępność

Logitech Ultrathin Keyboard Folio dla Samsunga Galaxy Tab 4 10.1 będzie dostępne w połowie czerwca. Sugerowana cena detaliczna wynosi 439 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto