A A A

Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 - zamiast myszki

13 sierpnia 2013, 11:33
Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 - zamiast myszki

Logitech zaprezentował nową, bezprzewodową klawiaturę Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, która wyposażona jest w wbudowany panel dotykowy umożliwiający nawigację w komputerze i wprowadzanie tekstów.

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 to cienkie urządzenie, które dzięki bezprzewodowemu łączeniu z komputerem i wbudowanemu panelowi dotykowemu, zastępującemu popularną myszkę, zaoszczędza miejsce na biurku użytkownika. Powierzchnia panelu jest znacznie większa, niż podobne znane z laptopów, więc możliwe jest na niej swobodne powiększanie, przeciąganie i przewijanie treści widocznych na ekranie komputera. Po pobraniu oprogramowania Logitech SetPoint, panel dotykowy TK820 współpracuje również z Windows 8 i umożliwia wykonanie do 13 gestów dedykowanych temu systemowi.

Poza walorami estetycznymi, klawiatura oferuje również komfort pisania tekstów. System klawiszy o nazwie Logitech PerfectStroke równomierne rozkłada siłę nacisku na pojedynczy klawisz na całą jego powierzchnię, więc każde uderzenie pozostaje ciche, nawet gdy naciśniemy jedynie na jego krawędź. Kształt znaków Incurve na klawiaturze zostały delikatnie zaokrąglone, by umożliwić gładkie sunięcie po przyciskach i wygodę pisania godzina po godzinie - jak twierdzi producent. Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 wyposażona została ponadto w niewielki odbiornik USB, korzystający z zaawansowanej łączności w paśmie 2.4 GHz, dający jakość połączenia porównywalną z tożsamą dla klawiatur przewodowych. Gwarantuje to także szybką transmisję danych i brak opóźnień, niezależnie od pozycji, w której ustawiona zostanie klawiatura.

Dostępność

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 będzie dostępna w Europie we wrześniu 2013 roku, w sugerowanej przez producenta cenie €99.99.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto