A A A

Logitech Wireless Solar Keyboard K760

1 czerwca 2012, 09:32
Logitech Wireless Solar Keyboard K760

Firma Logitech zaprezentowała nową klawiaturę dedykowaną komputerom Mac, iPadom oraz iPhone’om: Logitech Wireless Solar Keyboard K760. Nowy produkt jest kolejną, po modelu K750, propozycją z linii urządzeń solarnych.

Logitech Wireless Solar Keyboard K760 wyposażona jest w panele słoneczne, umożliwiające wygodne zasilanie wbudowanych akumulatorów. Połączenie dzięki technologii Bluetooth pozwala z kolei na jednoczesne parowanie klawiatury z trzema urządzeniami na raz oraz na szybkie przełączanie się między nimi bez konieczności ponownego połączenia. W ten sposób można swobodnie przechodzić od pisania na komputerze Mac do pracy na iPadzie i iPhonie oraz odwrotnie – i to wszystko po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

Nowa klawiatura posiada znany układ klawiszy charakterystycznemu dla produktów Mac, uwzględniający przyciski funkcyjne takie jak: Command, Brightness, Eject. K760, natomiast dzięki niskoprofilowanym klawiszom, umożliwia ciche pisanie.

Podobnie jak pozostałe klawiatury z solarnej linii produktów Logitech, K760 również może być zasilana każdym światłem – zarówno sztucznym jak i naturalnym. W pełni naładowana bateria pozwala na pracę w całkowitych ciemnościach nawet przez trzy miesiące (biorąc pod uwagę średnią intensywność użytkowania dziennego czyli osiem godzin).

Klawiatura Logitech Wireless Solar Keyboard K760 będzie dostępna na rynku europejskim w lipcu 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 339,99 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto