A A A

Logitech dla iPada trzeciej generacji

9 maja 2012, 08:29
Logitech dla iPada trzeciej generacji

Firma Logitech prezentuje nową klawiaturę dedykowaną iPadom trzeciej generacji oraz iPadom 2: Logitech Ultrathin Keyboard Cover.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover, jak zapewnia producent, ma chronić ekran urządzenia dzięki aluminiowej pokrywie oraz poprawiać komfort pracy na tablecie dzięki wbudowanej klawiaturze łączącej się z urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth.

Nowość Logitech pozwala ustawić iPad w dwóch pozycjach, które mają zapewniać wygodę korzystania z urządzenia i optymalny kąt ustawienia ekranu. Dzięki 6-miesięcznej żywotności baterii (przy założeniu przeciętnego użycia tabletu: 2 godziny dziennie) użytkownik nie musi martwić się o doładowywanie urządzania w trakcie pracy. Smukła osłona klawiatury posiada również funkcję natychmiastowego włączania/wyłączania, która automatycznie obudzi iPada po otwarciu pokrywy oraz przełączy go w tryb czuwania po jej zamknięciu.

– iPad trzeciej generacji oraz jego aplikacje zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi większą kontrolę uwalniając tym samym jego kreatywność w każdej sytuacji, niezależnie od tego czy edytuje zdjęcia i filmy, tworzy muzykę czy piszę pierwszą powieść – powiedział Richard Alexis, director of product marketing w firmie Logitech. – Aby dopełnić ideału Logitech stworzył urządzenie dedykowane specjalnie nowemu iPadowi. Elegancki wygląd oraz efektywna bateria, pozwalają w pełni cieszyć się możliwościami tabletu oraz chronią go przed uszkodzeniami – dodał.

Firma Logitech potwierdza także, że urządzenia Logitech Keyboard Case for iPad 2 i Logitech Tablet Keyboard for iPad są w pełni kompatybilne zarówno z iPadem 2, jak i iPadem trzeciej generacji.

Nowe urządzenie będzie dostępne na rynku europejskim w kwietniu 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 419 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto