A A A

MODECOM TRES – obudowa ATX z trzema portami USB

12 maja 2015, 11:40
Firma MODECOM rozszerzyła swoją ofertę o kolejny model obudowy ATX TRES.
MODECOM TRES – obudowa ATX z trzema portami USB

MODECOM TRES to najnowszy model wysokiej jakości obudowy komputerowej typu ATX. W tej standardowej konstrukcji typu MIDI TOWER można zastosować trzy rodzaje płyt głównych: ATX, micro ATX oraz ITX. Możliwości rozbudowania najnowszej konstrukcji jest wiele, producent zostawił m.in. miejsca aż na trzy wentylatory chłodzące: jednego z przodu (120mm), jednego z tyłu (120mm) oraz jednego z boku (120mm lub 140mm). Dodatkowo, na panelu frontowym znalazło się miejsce do zamontowania dwóch dysków optycznych 5.25" i jednego 3.5" dysku FDD. Natomiast, wewnątrz konstrukcji znajdują się zatoki na cztery dyski o rozmiarze 3.5" oraz dwa 2.5" napędy pamięci masowej typu SSD.

Jedną z kluczowych cech obudowy MODECOM TRES jest jej uniwersalna, elegancka i klasyczna konstrukcja, która pasuje zarówno do domu, jak i biura.

Obudowa MODECOM TRES to produkt zaprojektowany w taki sposób aby zapewnić jej użytkownikowi maksymalny komfort. Z tego powodu wszystkie porty i wejścia umieszczone są na frontowym panelu, czyli: 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, wejście audio HD, 1 x wejście mikrofonowe. Komfort pracy z produktem podnosi także zastosowany beznarzędziowy system montażu napędów. Konstrukcja obudowy umożliwia ponadto instalacje długich kart graficznych (do 420mm). Producent wyposażył także obudowę TRES w otwór na linkę zabezpieczającą Kensington.

Prócz walorów praktycznych MODECOM TRES może pochwalić się również ciekawym wzornictwem, który podkreślają polakierowany w tym samym czarnym kolorze elementy konstrukcyjne, włączając w to jej wnętrze.

Sugerowana cena MODECOM TRES: 123 zł/brutto

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto