A A A

MODECOM Volcano Blaze – mobilna rzeczywistość dla wszystkich

10 października 2015, 14:00
Firma MODECOM zaprezentowała kompletny zestaw do mobilnej rzeczywistości wirtualnej – MODECOM Volcano Blaze .
MODECOM Volcano Blaze – mobilna rzeczywistość dla wszystkich

Gogle przeznaczone są do użycia ze smartfonami, na których użytkownik uruchomi gry i aplikacje przygotowane w technologii VR. W skład zestawi wchodzi bezprzewodowy kontroler Bluetooth, który umożliwia interakcję użytkownika z wirtualnym światem. Uzupełnieniem kompletu są wysokiej jakości słuchawki. Zestaw MODECOM Volcano Blaze jest kompatybilny ze wszystkimi wyposażonymi w żyroskop modelami smartfonów, których przekątna ekranu mieści się w przedziale 4.5 - 5.7".

Gogle wyprodukowane zostały z trwałego, lekkiego oraz bezpiecznego materiału. Wizjer wyściełany jest miękką skórą zapewniając wygodę. Podczas projektowania gogli pomyślano o systemie, który umożliwia wyprowadzenia przewodów (słuchawkowy i zasilający) z obydwu stron gogli. Istnieje także możliwość regulacji rozstawu soczewek.

MODECOM Volcano Blaze jest bezpieczny dla smartfona. W konstrukcji gogli zastosowano specjalny mechanizm Antidrop, który zapobiega wypadnięciu smartfona. Ponadto gogle wyposażone są w system wentylacji, który zapewni cyrkulację powietrza w ich wnętrzu, chroniąc smartfon przed przegrzaniem.

W pierwszej kolejności produkt będzie można kupić w sieci RTV EURO AGD w cenie 199 zł/brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto