A A A

Manta MM340 HSUPA Modem USB i Manta MM330 HSDPA Modem USB

2 marca 2012, 12:41
Manta MM340 HSUPA Modem USB i  Manta MM330 HSDPA Modem USB

Firma Manta Multimedia wprowadzi na rynek w pierwszej połowie marca dwa nowe modemy USB 3G.

Modem Manta MM340 HSUPA USB umożliwia pobieranie danych z maksymalną prędkością do 7,2 Mb/s, a dzięki protokołowi HSUPA wysyłanie z urządzenia może osiągnąć prędkość nawet 5,76 Mb/s. Urządzenie bezproblemowo pracuje w środowisku Windows jak i Android, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla tabletów i laptopów.

Modem Manta MM330 HSDPA USB został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którym zależy na swobodzie dostępu do Internetu w tradycyjnych komputerach klasy PC. Pracujące w środowisku Windows urządzenie pozwala na odbieranie danych z prędkością do 7,2 Mb/s oraz na wysyłanie pakietów z przepustowością do 384 Kb/s.

Modemy USB nie posiadają blokady sim-lock tak więc można stosować je z kartą SIM dowolnego operatora. Dodatkową zaletą jest prosty i intuicyjny proces instalacji.

Sugerowana cena modemów Manta MM340 HSUPA Modem USB i Manta MM330 HSDPA Modem USB to odpowiednio 99 zł i 109 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto