A A A

Mapy Google z informacją o fotoradarach na polskich drogach

24 maja 2019, 09:10
Mapy Google - zgodnie zaplanowanym wdrożeniem - otrzymały funkcję informowania o fotoradarach na polskich drogach. Na razie możemy spodziewać się informacji na podstawie bardzo ograniczone bazy radarów.
Mapy Google z informacją o fotoradarach na polskich drogach

Do tej pory wśród kierowców najpopularniejszą, "ostrzegającą" aplikacją był (i nadal pozostaje) Yanosik. To wszystko może się zmienić: Mapy Google w wersji na smartfony zaczęły bowiem wyświetlać informacje dotyczące fotoradarów na drodze. Sprawa dotyczy zarówno systemu iOS, jak i Android.

Na ten moment nie wiadomo, czy Google dopiero testuje opisywaną funkcję, a może w końcu po wielu miesiącach trafiła ona do stabilnej wersji. Bardzo możliwe, że wspomniana opcja będzie działała na terenie kraju jeszcze do końca maja tego roku.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto