A A A

MasterBox Lite 5 - funkcjonalna obudowa

15 grudnia 2017, 07:00
Cooler Master stara się udowodnić, że obudowa za stosunkowo niewielkie pieniądze może być solidna i niezawodna. Dowód? Zdaniem producenta MasterBox Lite 5 łączy atrakcyjną cenę z funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania.
MasterBox Lite 5 - funkcjonalna obudowa

Obudowa posiada pojemne wnętrze, w którym znajdzie się miejsce chociażby dla kart graficznych o szerokości do 400 mm, takich jak GeForce GTX TITAN Xp czy Radeon R9 FURY. Producent starał się też zaprojektować swój produkt w sposób mający maksymalnie ułatwić montaż i zarządzanie podzespołami - dlatego m.in. ulokowany na dole zasilacz oddzielony jest od reszty urządzeń specjalną pokrywą.

W MasterBox Lite 5 użytkownik może zainstalować do czterech wentylatorów 120 mm lub jeden 120 mm i dwa 140 mm. Osoby, które zamierzają złożyć potężniejszego PC-ta, ucieszą się z możliwości montażu w obudowie chłodzenia wodnego.

Panel boczny urządzenia to akrylowe okno, zaś na przodzie obudowy producent umieścił przyciemnianą szybę. Co więcej, istnieje możliwość zmiany wykończenia na przednim panelu z czerwonego na czarny lub biały. MasterBox Lite 5 ma zadawać kłam przekonaniu, iż tańsze obudowy muszą wyglądać byle jak.

Obudowa MasterBox Lite 5 kosztuje około 159 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto