A A A

MasterBox MB510L – pojemna obudowa komputerowa

23 lipca 2018, 13:30
Cooler Master zaprezentował obudowę typu Middle Tower - MasterBox MB510L. Ze względu na swoje gabaryty, może pomieścić sporej wielkości podzespoły (takie jak karta graficzna o rozmiarze 400 mm).
MasterBox MB510L – pojemna obudowa komputerowa

Obudowa MasterBox MB510L posiada możliwość zamontowania chłodzenia wodnego. Ten typ chłodzenia znajdzie uznanie wśród osób pragnących wyciągnąć maksymalny potencjał z komponentów, jednocześnie zachowując temperaturę na przyzwoitym poziomie. To chłodzenie ma również zapewnić jak największą kulturę pracy - jest znacznie cichsze od standardowych wentylatorów. Oczywiście trzeba pamiętać, że zestaw z obudową nie zawiera chłodzenia wodnego, trzeba je dokupić osobno.

Design obudowy MasterBox MB510L jest stworzony stricte pod kątem graczy. Karbonowa tekstura, przeszklony panel boczny i front wyposażony w różnokolorowe LED-y (w zależności od modelu) mają tworzyć ciekawą kompozycję. Całość jest wręcz agresywnie „gamingowa", producent jasno daje nam do zrozumienia kto jest jego grupą docelową.

Cena obudowy MasterBox MB510L wynosi ok. 220 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto