A A A

MasterCase Maker 5 MSI Dragon Edition

14 lipca 2017, 10:00
Cooler Master - we współpracy z firmą MSI - przygotował specjalną edycję swojej sztandarowej obudowy.
MasterCase Maker 5 MSI Dragon Edition

MasterCase Maker 5 korzysta z modularnego systemu FreeForm, pozwalającego na demontaż np. klatki na dyski twarde, przez co użytkownik zyskuje więcej miejsca na inne podzespoły. Takie rozwiązanie daje graczowi wolność w doborze części do komputera, bez martwienia się o to, czy zmieszczą się one w środku.

Jeszcze więcej miejsca

Wspomnianą klatkę można również przesuwać do góry lub na dół. Dodatkowo istnieje możliwość montażu dysków SSD w jednej z czterech pozycji: dwóch za płytą główną lub dwóch na górze ściany piwnicy, pod którą kryje się zasilacz.

Kompleksowy system chłodzenia

By zapewnić efektywne chłodzenie podzespołów, obudowa Cooler Mastera pozwala na montaż z przodu trzech wentylatorów 140mm lub radiatora 280mm. Dodatkowo na całej długości obudowy można zainstalować do sześciu wentylatorów 140mm.

Gotowa na VR

Kolejnym ważnym elementem jest rozszerzony panel I/O, umożliwiający na korzystanie z technologii VR. Na panelu znalazły się port HDMI, trzy porty USB 3.0, a także kontroler szybkości obrotów wentylatora i podświetlanych LED-owych pasków. Dzięki tym ostatnim MasterCase Maker 5 na życzenie gracza może rozbłysnąć czerwonymi barwami.

Obudowa MasterCase Maker 5 MSI Dragon Edition kosztuje około 920 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto