A A A

Microsoft: promocja dla piratów

7 grudnia 2021, 09:00
Koncern z Redmond proponuje nawet 50 procent rabatu na subskrypcję pakietu Microsoft 365 osobom, które zrezygnują z używania nielegalnych wersji Office'a.
Microsoft: promocja dla piratów

Zapłacą mniej

Według serwisu Ghacks oferta firmy jest wyświetlana użytkownikom pirackich kopii pakietu w górnej części menu. Pojawia się tam komunikat: „Zaoszczędź do 50% na oryginalnej subskrypcji Microsoft 365 przez ograniczony czas".

Po kliknięciu alertu użytkownik jest przenoszony na stronę WWW platformy Microsoft 365. W witrynie widoczne jest ostrzeżenie o szkodach, jakie może na komputerze wyrządzić pirackie oprogramowanie.

Microsoft przypomina, że korzystanie z nielegalnego pakietu grozi atakami wirusów, kradzieżą danych osobowych i uszkodzeniem plików. Bezprawnie wykorzystywane programy nie otrzymują ponadto ważnych aktualizacji.

Rabat w wysokości 50 proc. przysługuje skruszonym piratom przy zakupie rocznej subskrypcji pakietu Microsoft 365 dla maksymalnie sześciu użytkowników (z 6 TB miejsca w chmurze). Inna opcja to Microsoft 365 Personal dla jednego użytkownika z 1 TB przestrzeni na dane.

fot. OpenClipart-Vectors – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto