A A A

Mikrofon xStr3am Revolution

26 czerwca 2019, 13:30
Marka uRage zaprezentowała mikrofon xStr3am Revolution, który przeznaczony jest dla osób zainteresowanych rozwinięciem lub rozpoczęciem swojej działalności jako streamer.
Mikrofon xStr3am Revolution

Zarówno w streamach jak i innych nagraniach, dźwięk to podstawowy aspekt, na który zwraca się uwagę. Mikrofon gamingowy uRage xStr3am Revolution zapewnia jakość dźwięku HD, co z kolei przekłada się na zadowolenie odbiorców. Wystarczy wspomnieć, że jego czułość mieści się w zakresie -38 dB do około 3 dB, a zasięg częstotliwości to 30 Hz do 18 Hz. Mikrofon zapewnia pełną ochronę przed zbieraniem szumów i innych dźwięków z otoczenia dzięki odpowiedniemu filtrowaniu źródeł dźwięku za pomocą piankowego filtra pop. Zapobiega on także gromadzeniu się brudu na mikrofonie. Impedancja wynosi 2200 Ω. Mikrofon uRage umożliwia także odsłuch w czasie rzeczywistym. Jest to możliwie dzięki wbudowanemu gniazdu słuchawkowemu oraz regulacji głośności. Regulowany kąt nachylenia pozwala jeszcze precyzyjniej pracować - stabilne nogi statywu zabezpieczają mikrofon także przed przypadkowym przewróceniem się.

Wygodę oraz komfort korzystania z mikrofonu umożliwia długi, na 2,5 m odporny na zgięcia kabel USB, po podłączeniu którego możemy od razu przystąpić do pracy. Wysokiej jakości metalowa obudowa to dodatkowy gwarant wytrzymałości i pewnej solidności. Mikrofon jest kompatybilny z systemami Windows 10, 8 i 7 oraz Mac.

Jeśli zależy nam na zwróceniu uwagi publiczności na nasze vlogowe dokonania, warto rozpatrzyć zakup mikforonu uRage xStr3am Revolution. Jego cenę poznamy wkrótce.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto