A A A

Miniaturowy projektor laserowy

8 lutego 2010, 11:31
Miniaturowy projektor laserowy

Za kilka dni na rynku pojawi się miniaturowy projektor L1 firmy AAXA Technologies. Urządzenie zostało zbudowane w oparciu o technologię LCoS (liquid crystal-on-silicon).

Urządzenie do projekcji wykorzystuje laser - i tym różni się od klasycznych projektorów, które korzystają z tradycyjnych lamp. AAXA L1 wyświetla obraz o rozdzielczości 800 na 600, przekątnej 50 cali i jasności 20 lumenów, a dzięki laserowi projekcja może odbywać się na nierównych powierzchniach.

Projektor charakteryzuje się niewielkimi gabarytami. Urządzenie waży 170 g, a jego rozmiary wynoszą 106 na 53 na 20 mm. AAXA L1 odtwarza większość formatów audio i wideo, oraz takie dokumenty jak: Word, Excel, PowerPoint i PDF. Ponadto urządzenie zostało zaopatrzone w port USB, oraz wbudowaną pamięć wielkości 160 MB.  Wbudowany akumulator pozwala na 90 minut pracy projektora.

L1 trafi do sprzedaży 12 lutego, a jego cena to 599 dolarów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto