A A A

Modecom Royal MC-UC65

9 maja 2012, 08:53
Modecom Royal MC-UC65

Firma Modecom wprowadziła na rynek uniwersalny zasilacz samochodowy do notebooków model Royal MC-UC65.

Royal MC-UC65 to zasilacz samochodowy dzięki któremu możliwe jest doładowanie praktycznie każdego komputera przenośnego dostępnego obecnie na rynku. Produkt ten z pewnością docenią osoby, które dużo czasu spędzają w samochodzie i podczas np. podróży służbowych nie mogą sobie pozwolić na rozładowanie swojego laptopa przed kolejnym spotkaniem z klientem.

Praca z urządzeniem jest bardzo prosta i sprowadza się do wyboru oraz podłączenia odpowiedniej końcówki zasilającej do laptopa. Dzięki specjalnej funkcji zasilacz automatycznie dostosuje odpowiednie napięcie do podłączonego komputera.

Producent zadbał także o bezpieczeństwo pracy z urządzeniem i wyposażył je w szereg filtrów i zabezpieczeń, które mają zagwarantować sprawne i bezawaryjne działanie podłączonego laptopa (m.in. zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem, zbyt wysokim prądem lub przepięciem).

Wraz z zasilaczem klient otrzyma zestaw 8 końcówek, które są kompatybilne z większością dostępnych na rynku komputerów przenośnych. Na uwagę zasługuje również wbudowane w urządzenie gniazdo USB, za pomocą którego możliwe jest naładowanie wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych, takich jak telefony komórkowe, odtwarzacze mp3/mp4, nawigacje GPS lub inne dowolne urządzenie zasilane z portu USB.

Sugerowana cena Modecom Royal MC-UC65 wynosi 79 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto