A A A

Modem ZTE MF669

5 czerwca 2012, 12:00
Modem ZTE MF669

Firma ZTE przedstawia nowy modem MF669 – niewielkie urządzenie umożliwiające łatwe nawiązywanie bezprzewodowych połączeń internetowych.

Jak zapewnia producent, nowy MF669 pozwala w szybki i łatwy sposób połączyć się z Internetem. Wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć urządzenie do komputera za pomocą portu USB. Modem przesyła dane z prędkością do 5.76Mb/s – upload i do 21.6Mb/s – download, dzięki czemu można sprawnie przeglądać strony WWW czy pobierać pliki. Modem MF669 pracuje w technologii HSPA+, co oznacza, że jakość transmisji danych, w stosunku do tej opartej na tradycyjnej sieci WCDMA, poprawia się, a wykorzystanie częstotliwości jest optymalne.

Urządzenie jest kompatybilne z większością popularnych typów oprogramowania: Windows 7, XP i Vista czy MAC OS, a w Cyfrowym Polsacie również z Linuxem. Dzięki zainstalowanym aplikacjom przy pomocy modemu ZTE można wysyłać wiadomości SMS oraz korzystać z książki telefonicznej. Slot na kartę pamięci SD umożliwia wykorzystanie urządzenia w charakterze przenośnej pamięci USB i przechowywanie nawet 32GB danych. MF669 prezentuje poręczne, wygodne dla użytkowników rozmiary - 27mm x 12.5mm x 93.5mm.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto