A A A

Monitor AOC d2757Ph

7 listopada 2012, 08:16
Monitor AOC d2757Ph

Firma AOC zaprezentowała monitor d2757Ph, który wykorzystuje technologię FPR 3D, ma ekran o przekątnej 68,6 cm/27" i cienką obudowę.

Monitor AOC d2757Ph wykorzystuje technologię trójwymiarowego obrazu FPR (Film-type Patterned Retarder). Producent zapewnia, że obraz całkowicie pozbawiony jest migotania i efektów smużenia. W przeciwieństwie do technologii Active Shutter, przy modelu AOC d2757Ph nie ma potrzeby stosowania specjalnych okularów, tzw. shutter glasses, koniecznych do odbioru efektów 3D, które są generowane wyłącznie za pomocą technologii FPR. Dlatego użytkownicy monitora mogą korzystać jedynie z okularów polaryzacyjnych bez zasilania bateryjnego, dzięki czemu są one znacznie lżejsze i tym samym wygodniejsze w użyciu. W zestawie AOC d2757Ph już znajduje się para okularów polaryzacyjnych oraz nakładka dla osób noszących szkła korekcyjne.

Urządzenie wykorzystuje technologię IPS (in-plane switching), innowacyjny system wyświetlania, dzięki któremu możliwy jest komfortowy odbiór obrazu przy szerokim kącie widzenia – z zachowaniem wysokiego kontrastu i stabilności kolorów. Monitor zapewnia wyraźny obraz bez zniekształceń kolorów przy kącie widzenia aż do 178° (w poziomie / pionie), kontraście statycznym 1000:1 (dynamiczny: 20 000 000:1), krótkim czasie reakcji wynoszącym jedynie 5 milisekund oraz jasności 250 cd/m2.

Co więcej, AOC d2757Ph wyposażony jest w odłączaną podstawę, dzięki czemu w dosłownie kilka sekund można przekształcić go w duży monitor prezentacyjny lub gigantyczną cyfrową ramkę do zdjęć. W takiej postaci może też służyć jako doskonały monitor do notebooka.

Monitor AOC d2757Ph jest dostępny w sprzedaży od listopada 2012 w sugerowanej cenie detalicznej 1349 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto