A A A

Muzango – nowa platforma w MojaGeneracja.pl

5 września 2007, 17:05
Muzango – nowa platforma w MojaGeneracja.pl

Muzango – tak nazywa się nowa platforma w serwisie społecznościowym MojaGeneracja.pl, na której można zamieszczać autorskie kawałki. Wystarczy mieć numer komunikatora internetowego Gadu-Gadu, z którym ściśle zintegrowany jest serwis, założyć na nim własny profil i wejść następnie na Muzango. – Jeśli internauta chce tutaj zamieścić utwór, wcześniej musi wypełnić elektroniczną deklarację, w której przyznaje, że ma do niego pełne prawa autorskie – wyjaśnia Jarosław Rybus, PR Manager Gadu Gadu S.A., właściciel serwisu MojaGeneracja.pl.

Jest to jedyny warunek pojawienia się w Muzango – Krainie Niezależnych Artystów. Na tekst i muzykę, które zaczynają ją wypełniać, nikt oprócz samych autorów nie ma wpływu. Muzango zostało bowiem przygotowane z myślą o niezależnych wykonawcach, którzy chcą wejść na scenę muzyczną i tworzyć jej nowe oblicze. – Takich artystów, uzdolnionych i z charyzmą, wcale w Polsce nie brakuje. Problemem jest przebicie się przez wielkie wytwórnie płytowe i komercyjne rozgłośnie radiowe, które umożliwiają trwałe dotarcie do odbiorcy – dodaje Jarosław Rybus.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto