A A A

NVIDIA SLI na platformie Intel Bloomfield

15 lipca 2008, 18:41
NVIDIA SLI na platformie Intel Bloomfield

NVIDIA SLI znajdzie zastosowanie w nadchodzącej linii procesorów Bloomfield firmy Intel. Dzięki temu połączeniu, klienci otrzymają platformę zaprojektowaną dla wymagających graficznie gier i aplikacji. Ma być ona wyposażona w jeden, dwa lub nawet trzy procesory graficzne NVIDIA GeForce, w tym nowe GeForce GTX 280 i GTX 260.

Nowe płyty główne z obsługą technologii SLI zawierać będą układ obsługi SLI NVIDIA nForce 200, procesory Intel Bloomfield oraz chipsety Tylersburg (X58). To połączenie pozwoli na zastosowanie technologii NVIDIA 3-way SLI, zapewniającej wydajność do 2.8 razy wyższą niż tradycyjne rozwiązania z jedną kartą graficzną. Podczas rozgrywki w najnowszych grach, takich jak Crysis i Call of Duty 4: Modern Warfare, technologia 3-way SLI pozwala graczom na podniesienie rozdzielczości do 2500x1600 i włączenie wszelkich opcji poprawiających jakość grafiki, takich jak oświetlenie HDR, rozmycie ruchu czy realistyczne efekty środowiskowe.

Źródło: NVIDIA


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto