A A A

NVIDIA przyspiesza gry w systemie Linux

7 listopada 2012, 11:48
NVIDIA przyspiesza gry w systemie Linux

Firma NVIDIA poinformowała, że najnowsze sterowniki dla kart graficznych GeForce - R310 - podwajają wydajność i radykalnie skracają czas wczytywania gier w systemie operacyjnym Linux.

Nowe sterowniki R310 dla układów GeForce są zwieńczeniem roku prac prowadzonych przez firmy NVIDIA i Valve oraz innych twórców gier. Zaprojektowano je z myślą o jak największej wydajności gier PC pod Linuksem. Sterowniki zostały również dokładnie przetestowane w Linuksowej wersji systemu Steam, ogromnie popularnej platformie dla graczy firmy Valve, która oficjalnie wystartowała dzisiaj.

Drivery R310 obsługują najnowsze karty graficzne GeForce GTX serii 600 oraz te poprzedniej generacji, w tym w tym 8800 GT i nowsze.

Sterowniki można ściągnąć ze strony producenta oraz z działu „programy” na naszym serwisie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto