A A A

Na problemy z Windows 10

29 lipca 2019, 19:10
Nowa poprawka ma usunąć problemy z wydajnością systemu.
Na problemy z Windows 10

Poprawka BB4505903 Windows 10 oferuje gamę ulepszeń, które obejmują poprawioną obsługę PDF-ów w przeglądarce Edge, współpracą z Bluetooth, a także rozwiązaniem niektórych problemów związanych z wyświetlaniem na monitorze. Naprawiono również tak istotne funkcje jak Windows Hello i menu Start Pełna specyfikacja lipcowej poprawki znajduje się pod tym linkiem.

Powodem, dla którego warto zainstalować update Windows 10 jest pojawienie się w mijającym roku wielu technicznych problemów powodowanych przez system operacyjny firmy Microsoft, na przykład z popularnymi grami: Destiny 2, starszymi wersjami Call of Duty 4: Moderm Warfare, a także problemy z kartami graficznymi RTX 2080 Ti pracującymi w trybie SLI. Błędy zgłaszali także użytkownicy Nvidii i kart AMD. Zanotowano również spadek ogólnej wydajności wielu aplikacji zainstalowanych na komputerach z Windows 10.

Poprawkę można zainstalować w Windows 10 ręcznie poprzez ikonę: Ustawienia ->Aktualizacja i ustawienia

foto: WB


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto