A A A

Naga Hex Wraith Red Edition

4 maja 2012, 08:19
Naga Hex  Wraith Red Edition

Firma Razer z dumą zaprezentowała myszkę Razer Naga Hex – Wraith Red Edition w całkowicie nowym, krwistoczerwonym kolorze.

Stworzona z myślą o grach hack ‘n’ slash, MOBA i action RPG, Razer Naga Hex Wraith Red Edition, podobnie jak wersja standardowa, posiada 6 w pełni konfigurowalnych mechanicznych bocznych przycisków. Przyciski ułożone są w kształcie koła, a w samym jego sercu znajduje się miejsce odpoczynku dla kciuka. Czujnik myszki Naga Hex osiąga rozdzielczość do 5600dpi. W praktyce przekłada się to na zwiększenie osiągów gracza, dzięki wyeliminowaniu jakichkolwiek opóźnień.

Różnorodność i bogactwo tytułów gier powoduje, że często wymagane są zmiany ustawień urządzenia wskazującego. Mysz Naga Hex stworzona została w technologii Razer Synapse 2.0, umożliwiającej zapisanie kilku konfiguracji myszy. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy z myszki korzysta więcej niż jedna osoba.

Razer Naga Hex jest także przystosowana do szalonego tempa najpopularniejszych gier hack ‘n’ slash i pozwoli na swobodne wykonywanie aż 250 kliknięć na minutę.

Obok nowej edycji Wraith Red, dostępna jest także standardowa, zielona wersja myszki Razer Naga Hex.

Cena: € 79.99

Cechy produktu:

• 6 bocznych przycisków przystosowanych do gier MOBA/action-RPG

• Aż 11 przycisków pozwalających na dowolną konfigurację

• Specjalistyczna konstrukcja pozwalająca na 250 kliknięć na minutę

• Wytrzymałość 10 milionów kliknięć

• Ergonomiczny kształt

• Współpraca z Razer Synapse 2.0

• Laserowy sensor Razer Precision 3.5G o czułości 5600dpi


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto