A A A

Natec Bat - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

27 listopada 2013, 09:51
Natec Bat - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Natec, producent akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Headset Bat działa w oparciu o technologię Bluetooth i został wyposażony w zaawansowany procesor dźwięku oraz funkcję redukcji szumów.

Headset Natec Bat wyposażono w 40-milimetrowy przetwornik akustyczny z magnesem neodymowym o paśmie przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Zaawansowany procesor dźwięku (DSP) oferuje wysokiej jakości dźwięk oraz głęboki bas.

Technologia bezprzewodowa Bluetooth pozwala korzystać ze słuchawek nawet do 10 m od źródła dźwięku. Kontroler audio umieszczony na słuchawce jest zawszę pod ręką i eliminuje konieczność podchodzenia do komputera.

Składany i regulowany pałąk umożliwia dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy i jest poręczny podczas transportu. Wbudowany mikrofon o czułości 58 dB został zaopatrzony w funkcję redukcji szumów i oferuje czysty dźwięk bez zakłóceń.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 120 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto