A A A

Natec Genesis RX88 - klawiatura dla graczy

19 listopada 2013, 13:02
Natec Genesis RX88 - klawiatura dla graczy

Natec Genesis poinformował o wprowadzeniu na rynek klawiatury mechanicznej dla graczy. RX88 została wyposażona w technologię Anti-Ghosting, posiada mechaniczny system klawiszy Cherry MX Black oraz wbudowaną pamięć.

RX88 posiada 4 tryby podświetlenia, które pozwalają bez problemu dostrzec wszystkie klawisze przy słabym oświetleniu lub podczas nocnej sesji. Zaawansowane oprogramowanie pozwala na tworzenie i edycję profilów wg własnych preferencji. Wbudowana pamięć ułatwia dostęp do zapisanych ustawień przez użytkownika.

Kolejną zaletą jest możliwość programowania do 5 przycisków i szybki dostęp do komend podczas gry. Genesis RX88 zaopatrzono w funkcję blokowania klawiszy Windows. Przypadkowe wciśnięcie takiego klawisza może spowodować wyjście z gry do pulpitu Windows i niemiłą niespodziankę.

RX88 jako rasowa klawiatura dla graczy została wyposażona w mechaniczny system przełączników klawiszy Cherry MX Black. Rozwiązanie tego typu jest zdolne wytrzymać nawet 50 milionów uderzeń. Dobrze wyczuwalny skok klawisza o sile aktywacji do 60 g oraz szybkość i precyzja daje graczom przewagę.

Technologia Anti-Ghosting oraz funkcja NKRO w jaką wyposażono RX88 pozwala użytkownikom stosować kombinację kilku wciśniętych klawiszy jednocześnie, wywołując w ten sposób określoną akcję w grze. Niezależna kontrola każdego przycisku pozwala na bezproblemowe używanie kombinacji bez obawy o konflikt klawiszy czy zablokowanie urządzenia.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 179 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto