A A A

Netflix w jakości HDR dostępny w smartfonach Xperia XZ Premium

15 sierpnia 2017, 08:10
Xperia XZ Premium dołącza do grona smartfonów, które obsługują technologie HDR.
Netflix w jakości HDR dostępny w smartfonach Xperia XZ Premium

Marcus Yee, specjalista do spraw rozwoju biznesu w Sony Mobile, tłumacząc dlaczego HDR to gratka dla fanów Netflixa i posiadaczy smartfonów Xperia XZ Premium, powiedział: "HDR pozwala użytkownikom na oglądanie filmów i programów telewizyjnych w oszałamiających, realistycznych kolorach. Znacząco zwiększa się ilość dostrzeganych detali, a realizm obrazu staje się uderzający, wiernie odzwierciedlając pełną gamę kolorów, kontrastów, półcieni".

Osoby, które mają już Xperię XZ Premium oraz konto premium w Netflix mogą oglądać programy dostępne w HDR po dokonaniu prostej zmiany w ustawieniach. Należy wejść w Ustawienia Netflixa i zmienić jakość streamingu video na "high", dodatkowo sprawdzając szybkość dostępnego połączenia internetowego.

Członkowie społeczności Netflixa mają dostęp do szerokiego wyboru programów w jakości HDR takich jak: Okja, serial Chef's Table oraz całej oferty Marvel Cinematic Universe. Druga część roku 2017 również zapowiada się bardzo ekscytująco, między innymi dzięki oczekiwanym premierom Stranger Things 2 (27 października), The Defenders (od 18 sierpnia) oraz Bright (grudzień 2017).

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto