A A A

Nowa 2,5-calowa stacja SSD z interfejsem SATA II

26 maja 2011, 11:06
Nowa 2,5-calowa stacja SSD z interfejsem SATA II

Nowa rodzina 2,5-calowych stacji półprzewodnikowych SATA II SSD firmy Verbatim to idealny zamiennik dysków twardych w notebookach i komputerach stacjonarnych.

Zapewniają one dużą szybkość transmisji danych — do 250 MB/s w przypadku odczytu oraz 220 MB/s w przypadku zapisu. Ponadto szybszy jest rozruch komputera, krótszy czas reakcji systemu, dłuższa praca na zasilaniu bateryjnym oraz wyższa wytrzymałość na wstrząsy w porównaniu z systemami wyposażonymi w dysk twardy. Stacje SATA II SSD zawierają przejściówkę na wnękę 3,5-calową oraz kabel zasilający do opcjonalnej instalacji w komputerze stacjonarnym.

Urządzenia są już dostępne u dystrybutorów w cenach 499 zł (64 GB), 929 zł (128 GB) i 1820 zł (256 GB) (zalecane ceny detaliczne).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto