A A A

Nowa drukarka All-in-one w ofercie Brothera

4 maja 2011, 13:02
Nowa drukarka All-in-one w ofercie Brothera

Firma Brother wprowadza na rynek kolejną laserową nowość. MFC-9970CDW to kolorowa drukarka, skaner, ksero oraz faks zamknięte w jednej, kompaktowej obudowie.

Wysoka prędkość druku, możliwość pracy w sieci przewodowej i bezprzewodowej oraz pełny automatyczny dupleks to tylko wybrane funkcjonalności, dzięki którym to urządzenie jest doskonała propozycją dla wymagających biur ceniących sobie wydajność i ekonomiczne rozwiązania.

Dzięki możliwości pracy w sieci przewodowej oraz bezprzewodowej, jedno urządzenie wystarczy, aby zapewnić sprawną pracę grupom roboczym liczącym do 10 użytkowników. Pozwala to ograniczyć wydatki na dodatkowe maszyny oraz materiały eksploatacyjne. Niski pobór energii na poziomie 2.22kWh przekłada się na niższe koszty działalności firmy a możliwość wykorzystania wysokowydajnych tonerów pozwalających na wydruk 6000 stron przyczyni się do obniżenia kosztu wydruku jednej strony. Kontrolę kosztów związanych z drukowaniem wspiera funkcja Secure Function Lock, umożliwiająca zdefiniowanie indywidualnych, miesięcznych limitów na wydruki i ewentualnych ograniczeń dotyczących niektórych funkcji, np. druk w kolorze. Dodatkowo, zastosowanie automatycznego dupleksu zarówno w przypadku drukowania, skanowania, kserowania, jak i faksowania oraz wykorzystanie możliwości umieszczenia kilku stron na jednym arkuszu papieru, pozwalają zmniejszyć zużycie papieru o 50%.

MFC-9970CDW zapewnia wysoką prędkość druku (do 28 stron na minutę zarówno mono jak i w kolorze). Standardowy podajnik papieru na 250 arkuszy oraz wielozadaniowy podajnik na 50 arkuszy, pozwalają na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełniania papieru. Rozbudowane funkcje faksu, możliwość łatwego przygotowania broszur w formacie A5 oraz opcja skanowania m.in. do sieci lub FTP to kolejne funkcje zwiększające produktywność i sprawne zarządzanie dokumentami w firmie.

Dodatkowe funkcje:

 

  • Rozdzielczość druku – do 2 400 x 600 dpi
  • Wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 12,6 cm
  • Maksymalne miesięczne obciążenie 60 000 stron
  • Funkcja Be Safe pozwalająca na zabezpieczenie wydruków kodem PIN
  • Zabezpieczenie wydruków za pomocą kodowania SSL
  • Skan do USB, serwera e-mail, obrazu, OCR, pliku, sieci
  • Możliwość dołączenia dodatkowego, dolnego podajnika na 500 arkuszy

 

MFC-9970CDW otrzymało nagrodę „iF Product Design Award 2011“ – jedną z najważniejszych nagród wzorniczych na świecie. Przyznawana jest ona przez ekspertów z całego świata za design, a także innowacyjność, jakość wykonania oraz walory ekologiczne.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto