A A A

Nowa kolekcja myszek Logitech Color Collection

5 czerwca 2014, 09:00
Firma Logitech zaprezentowała szóstą odsłonę swojej corocznej kolekcji Logitech Color Collection, w skład której wchodzą trzy najpopularniejsze modele myszek z nowymi wzorami oraz z nowoczesnymi kolorami.
Nowa kolekcja myszek Logitech Color Collection

Od klasycznych dwukolorowych nadruków po te przyciągające wzrok - nowa odsłona Logitech Color Collection dodaje atrakcyjne wzory do myszek firmy Logitech. W skład kolekcji wchodzi między innymi Wireless Mouse M325, która jest połączeniem dokładności oraz komfortu użytkowania, z precyzyjnym przewijaniem treści dopasowanym do korzystania z Internetu. Dodatkowo kolekcję uzupełniają Wireless Mouse M317 z zaawansowanym śledzeniem optycznym oraz kompaktowym i wyprofilowanym kształtem, a także Wireless Mini Mouse M187, która dzięki niewielkiemu rozmiarowi idealnie mieści się w kieszeni.

Dostępność

Sugerowana cena detaliczna myszek z nowej kolekcji Logitech Color Collection to 129 zł za Wireless Mouse M325, 109 zł za Wireless Mouse M317 oraz 84,90 zł za model Wireless Mini Mouse M187. Myszki z nowej odsłony Logitech Color będą dostępne w sprzedaży w czerwcu 2014.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto