A A A

Nowa linia produktów Razer Counter Logic Gaming

16 sierpnia 2012, 09:08
Nowa linia produktów Razer Counter Logic Gaming

Znana ze wspierania e-sportu firma Razer, wspólnie z drużyną zawodowych graczy MOBA Counter Logic Gaming, prezentują specjalną edycję myszy Razer DeathAdder oraz podkładki Razer Goliathus.

W ciągu ostatnich lat, drużyna Counter Logic Gaming zdobyła niesłychaną popularność na międzynarodowej arenie e-sportów. To wszystko za sprawą transmitowanych rozgrywek na najwyższym poziomie, świetnej platformie online, a przede wszystkim, spektakularnym sukcesom w najważniejszych turniejach. Dzięki głosowaniu wśród społeczności, to właśnie ekipa Counter Logic Gaming otrzymała tytuł Drużyny Roku 2011 Razer – tytuł, o który zabiegało ponad 30 światowej klasy drużyn.

- Zwycięstwo CLG w konkursie na Drużynę Roku Razera i umieszczenie naszych barw na słynnych produktach tej firmy, to najwyższy honor i doświadczenie niemal nierealne! Chciałbym podziękować firmie Razer i wszystkim naszym fanom, dzięki którym dostąpiliśmy tego zaszczytu. To właśnie dzięki Wam nie brak nam zapału do coraz cięższej pracy i do przekraczania kolejnych barier - – mówi George „HotshotGG” Georgallidis, pro-gamer w Counter Logic Gaming.

Razer Goliathus e-Sports Edition

Razer Goliathus e-Sports Edition

Zaprojektowana by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających graczy na świecie, podkładka Razer Goliathus e-Sports Edition jest od teraz jeszcze lepsza i jeszcze trwalsza, dzięki zastosowaniu odpornego na uszkodzenia poszycia. Dzięki zachowaniu gładkiej, wspierającej olbrzymie przyspieszenia powierzchni, Razer Goliathus e-Sports Edition to połączenie płynności ruchu oraz doskonałej kontroli wymaganej w konkurencyjnych rozgrywkach w dowolnym stylu. Cena: €19.99

Razer DeathAdder e-Sports Edition

Razer DeathAdder e-Sports Edition

Stworzenie Razer DeathAdder Counter Logic Gaming e-Sports Edition było uhonorowaniem objęcia przez ekipę tytułu Drużyny Roku 2011 Razer. Ta limitowana edycja myszki symbolizuje olbrzymi wkład CLG w rozwój globalnej sceny e-sportu i jednocześnie stanowi doskonałe narzędzie do walki, łącząc wyjątkową wygodę, dopasowaną do potrzeb praworęcznych osób ergonomię oraz doskonałą precyzję, gwarantowaną przez czujnik podczerwieni Razer Precision 3.5G o czułości 3500dpi. Cena: €69.99

Razer DeathAdder i Razer Goliathus Counter Logic Gaming e-Sport Edition są dostępne do nabycia zarówno na stronie producenta jak i na serwisie drużyny Counter Logic Gaming.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto