A A A

Nowa seria modemów USB z funkcją hotspotu od Huawei

22 czerwca 2012, 09:36
Nowa seria modemów USB z funkcją hotspotu od Huawei

Huawei przedstawił na GSMA Mobile Asia Expo 2012 nową serię modemów, w tym modem WiFi WCDMA E355 oraz modem EVDO WiFi EC315. Nowa seria urządzeń dostępowych może służyć zarówno jako modem dla pojedynczego użytkownika, jak i mobilny hotspot WiFi, do którego jednocześnie można podłączyć do pięciu urządzeń.

Nowe modemy USB zaprezentowane przez Huawei, w odróżnieniu od standardowych urządzeń tego rodzaju, pozwalają na korzystanie z Internetu także bez podłączania ich do komputera. Modem Wifi Huawei można podłączyć do zwykłej ładowarki USB i korzystać swobodnie z bezprzewodowego internetu na różnych urządzenia, co zapewnia użytkownikom prawdziwą mobilność.

W sierpniu br. Huawei zaprezentuje również nowy modem WiFi TD-SCDMA. Dzięki temu firma rozszerzy swoje portfolio tak, by móc gwarantować klientom wolność dostępu do sieci, niezależnie od obsługiwanego przez nią standardu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto