A A A

Nowa seria modułów pamięci RAM od AMD

9 maja 2013, 08:25
Nowa seria modułów pamięci RAM od AMD

Firma AMD wprowadziła na rynek serię modułów AMD Radeon RG2133 Gamer Series Memory oraz funkcja Radeon RAMDisk 4.1. Moduły pamięci AMD Radeon RG2133 Serii Gamer są jedynymi na rynku oferującymi zarówno profile XMP jak i AMP w jednym, dzięki czemu umożliwiają wyjątkowo łatwe podkręcanie na obydwu platformach.

Moduły AMD Radeon RG2133 Serii Gamer będą dostarczane wraz z darmową funkcją AMD Radeon RAMDisk 64GB, która oferuje udoskonalonym systemem „wczytaj-i-zapisz”. W połączeniu z procesorami APU Serii A10 firmy AMD moduły AMD Radeon RG2133 Serii Gamer zwiększają liczbę wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) nawet o 22 procent. Powstanie modułów pamięci Serii Gamer stanowi część inicjatywy firmy AMD nazwanej Unified Gaming Strategy, która plasuje technologię AMD w samym sercu cyfrowego gamingu i odgrywa w nim kluczową rolę, co z kolei zapewnia najwyższą wydajność, niesamowite doznania i maksymalną wartość dla graczy na całym świecie.

Nowo wprowadzona seria modułów pamięci dla graczy została zbudowana z wysokiej jakości komponentów, które pomagają uzyskać najwyższą wydajność i niezawodność pamięci. AMD razem z firmą Dataram, jej partnerem produkcyjnym pamięci, z dumą wprowadza do swojej linii produktów moduły Serii Gamer, jak również ulepszoną wydajność funkcji AMD Radeon RAMDisk, która zapewniają entuzjastom gamingu znacznie szybsze ładowanie ulubionych gier, co pozwala zaoszczędzić czas i oszczędzić nerwy.

Funkcje i zalety modułów AMD Radeon RG2133 Serii Gamer

• Obsługa technologii XMP i AMP: Zaprojektowana i testowana, aby zapewnić kompatybilność na wielu platformach.

• Odpowiednie dla każdego: Świetne dopasowanie dla okazjonalnych i zapalonych graczy, a także wszystkich tych pomiędzy.

• Niepobita wartość: dostępna z bezpłatną funkcją Radeon RAMDisk 64GB z udoskonalnym działaniem „wczytaj-i-zapisz” jak również dożywotnią gwarancją producenta. ,

• Niska temperatura działania: Typowa dla wysokiej jakości, aluminiowej osłony dla lepszego rozpraszania ciepła.

Moduły AMD Radeon RG2133 Gamer Series Memory będą dostępna w USA na początku maja.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto