A A A

Nowa wersja Norton Mobile Security w Android Market

11 lutego 2011, 13:32
Nowa wersja Norton Mobile Security w Android Market

Symantec wydał nową wersję aplikacji Norton Mobile Security, która została dostosowana dla tabletów wyposażonych w system Android.

Nowości obejmują, m.in. funkcję programu Norton Mobile Security, umożliwiającą użytkownikom systemu Android odnajdowanie urządzeń za pomocą GPS, a także filtrowanie niedozwolonych stron na telefonach i tabletach, korzystających z Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej z włączoną usługą Norton DNS.

Norton Mobile Security dla systemu Android 1.5 oprócz funkcji chroniących przed złośliwym oprogramowaniem, blokowania wybranych numerów i wiadomości SMS, oferuje również funkcję lokalizowania zdalnego. Po dokonaniu wstępnej konfiguracji użytkownicy mogą w przypadku utraty lub kradzieży odnaleźć lub zablokować urządzenie z systemem Android, a także usunąć z niego wszystkie dane za pomocą zwykłej wiadomości SMS. Oprogramowanie Norton Mobile Security 1.5 zostało zoptymalizowane dla tabletów wyposażonych w system Android. Dostępna w 20 językach wersja beta programu została dotychczas pobrana 100 tys. razy oraz otrzymała 4 na 5 gwiazdek w ocenie użytkowników.

Program Norton Mobile Security jest dostępny za pośrednictwem wybranych partnerów firmy Symantec. Darmową wersję beta można pobrać za pomocą sklepu Android Market.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto