A A A

Nowa wersja StrongRecovery - programu do odzyskiwania danych

23 lutego 2011, 10:05
Nowa wersja StrongRecovery - programu do odzyskiwania danych

Ukazała się zaktualizowana wersja polskiego oprogramowania do odzyskiwania skasowanych i utraconych danych – StrongRecovery v2.1.

Oprogramowanie to pozwala na odzyskiwanie danych z systemów plików NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, EXT2, EXT3, HPFS, REISERFS oraz LINUX SWAP. StrongRecovery pozwala na szybkie przywracanie partycji w bezpieczny sposób oraz pracę na obrazach dysków (w tym dysków VMware).

Interfejs użytkownika został zaprojektowany w taki sposób, aby nawet mniej zaawansowani użytkownicy nie mieli problemu z obsługą programu. StrongRecovery umożliwia zaawansowane wyszukiwanie utraconych danych, filtrowanie wyświetlanych typów plików oraz podgląd miniaturek skasowanych zdjęć.

Program można znaleźć pod adresem http://www.strongrecovery.com.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto