A A A

Nowe All-in-One w ofercie HP

17 lutego 2011, 10:48
Nowe All-in-One w ofercie HP

HP zaprezentowało nowy All-in-One z serii Touchsmart.

TouchSmart 610 wyposażono w wyświetlacz HD o przekątnej 23 cali, który można odchylać od pionu o 5 stopni w przód i o 60 stopni w tył. Zapewnia to większy komfort zwłaszcza tym użytkownikom, którzy korzystają z komputera przez dłuższy czas, np. w przypadku gier lub prowadzenia rozmów z klientami. Monitor LCD z podświetleniem LED ma szeroki kąt widzenia nawet po odchyleniu. Można go również obracać o 180 stopni wokół osi, aby pokazać ekran innym użytkownikom. Zaawansowana technologia dotykowa rozpoznaje gesty, dzięki którym komputer reaguje szybciej i dokładniej.

Instalacja komputera TouchSmart jest bardzo prosta — wystarczy podłączyć go do źródła zasilania. Elegancka obudowa typu All-in-One zajmuje niewiele miejsca i prezentuje się znakomicie w każdym pokoju lub biurze. Dodatkowe klawisze funkcyjne umieszczono w przejrzysty sposób po bokach ekranu.

Z myślą o amatorach gier wybrane modele komputera TouchSmart 610 są sprzedawane z R.U.S.E. — strategiczną grą czasu rzeczywistego firmy Ubisoft. Nawigacja za pomocą funkcji dotykowych ułatwia zmylenie wroga i poprowadzenie swojego zespołu do zwycięstwa.

Nowa aplikacja HP Link-Up umożliwia przekształcenie komputera TouchSmart610 w centrum domowej sieci, do którego można podłączyć każdy komputer PC lub laptop. W rezultacie użytkownik może łatwo przenieść pliki z fotografiami i filmami wideo, aby przeglądać je na większym ekranie o wysokiej rozdzielczości.

Komputer HP TouchSmart610 pojawi się na rynku w maju w cenie od 4999 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto