A A A

Nowe funkcje w księgarni Google'a

16 sierpnia 2019, 12:40
Użytkownicy serwisu Google Książki mogą przetestować kilka udogodnień w wersji beta.
Nowe funkcje w księgarni Google'a

W serwisie Google Książki, służącym do przechowywania w jednym miejscu i synchronizowania na różnych urządzeniach e-booków, audiobooków i komiksów, pojawiło się kilka udogodnień w wersjach testowych.

Nowe funkcje na razie da się wypróbować tylko w internetowej wersji platformy Google Książki; jeśli się przyjmą, będzie można ich używać także z poziomu aplikacji umieszczonej w sklepie Google Play.

Na liście udogodnień znajdują się Półki niestandardowe, służące do porządkowania zgromadzonych książek według własnych kryteriów (przykładowo, „przeczytaj ponownie") oraz półka Niedokończone (lista książek, które jeszcze nie zostały przeczytane). Nowością jest także funkcja sortowania e-booków z uwzględnieniem autora, tytułu, ceny lub czasu, który upłynął od momentu przeczytania książki.

Aby przetestować nowe możliwości, należy odwiedzić stronę play.google.com/books, z menu Ustawienia (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu) wybrać Funkcje w wersji beta, a w wyświetlonym okienku włączyć wybrane narzędzia.

fot. Google


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto