A A A

Nowe funkcje w nawigacji Becker

8 września 2010, 11:08
Nowe funkcje w nawigacji Becker

Podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, firma United Navigation zaprezentowała nowe funkcje nawigacyjne, które pojawią się w kolejnej linii produktów marki Becker.

Pierwsza nowa funkcja to Becker SmartGuess, która analizuje dane z wprowadzanych adresów docelowych, a następnie dobiera dwa najbardziej prawdopodobne dla danego dnia tygodnia i godziny biorąc pod uwagę miejsce, w którym jesteśmy. Inne podpowiedzi celów będą dla Warszawy, inne dla Berlina. Dzięki temu użytkownik nie będzie tracił czasu na wprowadzanie tego samego adresu.

Becker BestTracks to kolejne udogodnienie. Dzięki tej funkcji kierowca może w każdym momencie sprawdzić która trasa jest najkorzystniejsza oraz porównać ją z nawet trzema alternatywnymi propozycjami. Becker BestTracks analizuje indywidualne ustawienia użytkownika i wybiera tylko te trasy, które spełniają jego kryteria. Jeśli preferuje on trasę szybką, to urządzenie pokaże możliwości alternatywne trasy szybkiej, a nie krótkiej, czy łatwej. Nowością, jest też funkcja Eco-route, w której teraz można zdefiniować, jaki rodzaj paliwa zasila nasze auto oraz jaki jest poziom jego spalania w mieście i poza nim. Na podstawie tych danych Becker ustali trasę, która pozwoli najtaniej dojechać do celu.

Dużą zmianą jest również Becker EcoPower System, który automatycznie wyłącza i włącza baterię przy podłączaniu ładowarki dzięki czemu wydłuża się jej czas pracy. Natomiast w przypadku trybu stand-by, który również ma wpływ na zużycie baterii, jeśli będzie ona bliska rozładowania – zostanie zupełnie odłączona. Dzięki temu, np. po weekendzie, można będzie od razu włączyć urządzenie, bez konieczności wcześniejszego ładowania.

Więcej informacji o nowych funkcjach i urządzeniach ma się pojawić już wkrótce.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto