A A A

Nowe komputery typu all-in-one serii Acer Aspire

2 maja 2017, 10:00
Acer ogłosił wprowadzenie na rynek dwóch smukłych komputerów typu all-in-one; 27-calowego Aspire U27 i 23,8-calowego Aspire Z24.
Nowe komputery typu all-in-one serii Acer Aspire

Aspire U27 wyposażony jest w opracowany przez firmę Acer pasywny system chłodzenia LiquidLoop, który umożliwia cichą pracę. Wykorzystuje on mechanizm odparowywania i kondesacji cieczy do przenoszenia i rozpraszania ciepła, dzięki czemu urządzenie oszczędza energię i charakteryzuje się dłuższą żywotnością dzięki eliminacji osadzania kurzu.

Dzięki systemowi rozpoznawania twarzy Windows Hello każdy członek rodziny loguje się na swoje konto szybciej i bezpieczniej. Certyfikat Skype for Business zapewnia wyrazisty dźwięk bez zacięć podczas wideokonferencji.

Aspire Z24 jest niezwykle smukły - ma zaledwie 11 mm grubości. Komputer jest dostępny z kartą graficzną NVIDIA GeForce 940MX, zapewniającą dodatkową moc obliczeniową. Dostępny jest również napęd na dyski optyczne.

Aspire U27 i Aspire Z24 wyposażone są w technologię korekty barw i regulacji kontrastu Acer ExaColor zapewniającą żywy i wyrazisty obraz. Ponadto, Aspire U27 i Aspire Z24 posiadają technologię BlueLightShield firmy Acer, która redukuje emisję światła niebieskiego, i wraz z technologią Acer Flickerless, pomaga ograniczyć zmęczenie wzroku. System Dolby Audio Premium zapewnia wysokiej jakości dźwięk.

Sskórzany uchwyt do kabli pomaga utrzymać porządek w miejscu pracy, natomiast ekran odchylany w zakresie od -5 do 25 stopni pozwala dostosować kąt patrzenia i zwiększa komfort użytkownika podczas przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i prowadzenia rozmów wideo.

Ceny i dostępność

Aspire serii U27 będzie dostępny w Polsce w maju 2017 r. Cena zostanie opublikowana, gdy urządzenie trafi do sklepów.

Aspire serii Z24 będzie dostępny w Polsce w maju 2017 r. Cena zostanie opublikowana, gdy urządzenie trafi do sklepów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto