A A A

Nowe laptopy Dell XPS, Inspiron i Latitude na CES 2019

11 stycznia 2019, 10:15
Dell do Las Vegas przywiózł odświeżone portfolio swoich laptopów do rozrywki lub pracy: XPS, Inspiron i Latitude.
Nowe laptopy Dell XPS, Inspiron i Latitude na CES 2019

Dell zapewnia najdłuższy czas pracy baterii w swojej klasie (w oparciu o wstępne testy). Laptop jest w stanie pracować nieprzerwanie przez 24 godziny na jednym ładowaniu akumulatora, a funkcja Dell ExpressCharge pozwala w ciągu godziny naładować baterię nawet do 80 proc.

XPS 13

Podczas targów CES 2019, Dell zaprezentował także ulepszoną wersję najczęściej nagradzanego laptopa amerykańskiego producenta - Dell XPS 13. Główną zmianą względem poprzedniego modelu jest montaż wysokiej jakości kamerki internetowej na górnej krawędzi urządzenia. Mając 2,25 mm średnicy, najmniejsza kamerka HD firmy Dell pozwala nowemu laptopowi na zachowanie głównej cechy, która definiuje ekran InfinityEdge: smukłych ramek. XPS 13 to także pierwszy notebook w ofercie Dell, który obsługuje technologię Dolby Vision, która zapewnia bogatszą rozrywkę dzięki ultra-żywej jakości obrazu.

Producent wyposażył urządzenie w najnowsze, czterordzeniowe procesory Intel Core ósmej generacji, dzięki czemu XPS 13 jest niezmiennie najwydajniejszym 13-calowym laptopem w swojej klasie. W sprzedaży będzie także dostępna nowa wersja kolorystyczna - Frost, która uzupełni dostępne dotąd opcje różowego złota i bieli oraz czerni i srebra.

 

Inspiron 7000 2w1

Nowe 13-calowe i 15-calowe modele laptopów Inspiron 7000 2w1 charakteryzują wzornictwem z aluminiowym korpusem, wąskimi ramkami ekranu i wykończeniami z motywem diamentu. Cechą charakterystyczną jest specjalny slot umieszczony na zawiasie, który umożliwia przechowywanie dołączonego do komputera, pełnowymiarowego aktywnego piórka (Dell Active Pen). Zmianę przeszła też klawiatura. Zaprojektowana z myślą o formie i funkcjonalności łączy w jednym klawiszu przycisk zasilania komputera oraz czytnik linii papilarnych. Pozwoliło to na umieszczenie klawiatury numerycznej przy zachowaniu niewielkich rozmiarów 15-calowej wersji Inspiron 7000 2w1.

Nowe komputery Inspiron 7000 2w1 są wyposażone w technologię Adaptive Thermal, która umożliwia systemowi dostosowanie profilu wydajności i zasilania w zależności od tego, w jaki sposób użytkownik korzysta z komputera. Urządzenie zmienia profile zasilania, aby generować mniej ciepła podczas oglądania filmów gdy z laptopa korzystamy na kolanach, a podnosi profil do pełnej wydajności, zwiększając możliwości i produktywność, kiedy komputer leży na biurku.

Program Dell Cinema otrzymuje aktualizację CinemaColor, CinemaSound i CinemaStream

Technologia Dell Cinema, oferująca wrażenia kinowe na komputerze PC, wciąż jest rozwijana o nowe funkcje i aktualizacje.

Optymalizacja dźwięku w urządzeniach 2w1 firmy Dell automatycznie dostosowuje parametry brzmienia tak, aby zapewnić najlepszą jakość bez względu na położenie urządzenia. Waves MaxxAudio NX śledzi ruchy głowy za pomocą kamery internetowej komputera, aby zagwarantować 360-stopniowe dostosowanie dźwięku w słuchawkach, pozycjonując dźwięk zgodnie z położeniem głowy użytkownika względem ekranu.

Dostępność:

  • Nowy Dell XPS 13 będzie dostępny od lutego na Dell.com, Microsoft.com oraz w ograniczonych ilościach w wybranych sklepach Microsoft
  • Dell Latitude 7400 2w1 będzie dostępny na początku marca
  • Dell Inspiron 7000 2w1 będzie dostępny na początku maja
  • Dell Cinema z ulepszonymi funkcjami będzie dostępne w nowym XPS 13 i w wybranych laptopach Dell Inspiron

Dodatkowo, CinemaStream 2.0 poprawia jakość strumieniowania treści wideo dzięki 10-krotnie mniejszemu buforowaniu i 6-krotnej poprawie jakości wideo5. Automatycznie wykrywa i nadaje priorytet najważniejszemu ruchowi sieciowemu, aby zmaksymalizować przepustowość na potrzeby transmisji na żywo i rozmów.

 


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto