A A A

Nowe mobilne stacje robocze Dell Precision

4 sierpnia 2016, 10:00
Amerykański producent udoskonalił swoją serię mobilnych stacji roboczych Dell Precision, które teraz charakteryzują się jeszcze większą ilością pamięci, szybszymi podzespołami i dużą mocą przetwarzania danych.
Nowe mobilne stacje robocze Dell Precision

Mobilne stacje robocze Dell Precision z serii 7000 - modele 7510 i 7710 zostały wyposażone w najnowsze procesory Intel Xeon E3-1545 v5 oraz E3-1575 v5, które w porównaniu z poprzednią generacją cechują się lepszą wydajnością - aż o 20%. Ponadto dzięki ścisłej współpracy z producentami podzespołów, wspomniane stacje robocze jako jedyne dostępne na rynku oferują pamięć SuperSpeed z obsługą do 32GB pamięci operacyjnej RAM DDR4 z częstotliwością taktowania 2667MHz.

Ulepszony został także model z serii 5000 - 5510, w którym zaimplementowano procesor Intel i5-6440HQ. Wszystkie wspomniane wyżej urządzenia posiadają także pamięci RAM w technologii ECC, pozwalające na skuteczną korekcję błędów, zapewniając tym samym lepszą ochronę naszych danych.

Dzięki najnowszym mobilnym stacjom roboczym Dell Precision studia produkcyjne czy inżynieryjne mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu na szybszym przetwarzaniu danych i tym samym wykonać więcej różnych projektów w takim samym czasie. Co ważne, stacje robocze Dell Precision towarzyszyły także producentom najnowszego filmu Angry Birds, gdzie zostały stworzone zaawansowane animacje, które wymagały bardzo wysokiej mocy obliczeniowej.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto